טיפים לסטודנט המתחיל

טיפים לסטודנט המתחיל

טיפים לסטודנט המתחיל – שנת הלימודים החדשה קרובה מתמיד ועוד לא רכשתם את כל הציוד הנדרש, כנסו לקרוא מה באמת כל סטודנט צריך!

טיפים לסטודנט המתחיל – 8 טיפים לסטודנט המתחיל

לא בכל יום אתם הולכים ללמוד לתואר, כמובן שלא תתנו לחוסר בציוד משרד, ציוד לבית הספר להפריד אתכם מהתואר, לכן הכנו לכם רשימה חשובה, כמעיין to do list שישרת אתכם לפני הגיעכם ללימודי התואר, שימו לב כי המידה רלוונטי גם לחברות ועסקים המעוניינים בציוד משרדי וצורכים את השירותים הללו מידי יום ביומו, אם יהיו לכם שאלות אנו כאן איתכם בכל שלב, תרגישו חופשי לשאול אותנו ומיד נענהץ

  1. מחשב נייד זה העדיפות – אם היה לכם התלבטות אם לקנות מחשב נייד או טאבלט, ותרו על הטאבלט. צריכה להיות מקלדת בגודל סביר ויותר מזה, נוחות.
  2. חסכו עד גבול הטעם הטוב – בשוק יש הרבה לפטופים, מהזולים ביותר ליקרים ביותר. אתם בתור סטודנטים אומרים לעצמכם שאתם לא צריכים את ההכי יקר, אבל רצוי גם לא את ההכי זול. זול יכול להתקלקל ולרוץ מאוד איטי, מה שיקשה על הפעלת התוכנות שתצטרכו במהלך הלימודים. אם כבר קונים, תשקיעו טיפה יותר מזול.
  3. פוסטאיט – הפתקיות המוכרות לכולנו שמזכירות לנו דברים ששכחנו. שימושי מאוד להדביק בתוך מחברת או במקומות שנראים לעין כך שלא נפספס את התזכורות שלנו.
  4. טיפקס – מוצר הכרחי מאוד לכל סטודנט. אין היום אחד שלא רושם בעט, טועה ומחפש איך למחוק.
  5. שדכן – הרבה דפים הולכים להתעופף לכם במהלך התואר ולהיות מפוזרים בתיק. רכישת שדכן תעשה לכם סדר טיפה בדברים.
  6. אוזניות – במידה ויש לכם הרצאות לצפייה בבית כדאי לרכוש אוזניות שאוטמות רעשי רקע כך שתהיו בריכוז גבוהה.
  7. קלסר – למען הסדר והארגון, לתיוק דפים ולכאלו שכותבים על דפדפות ולא על מחברות.
  8. מרקרים – הדגשת חומר למבחן או במהלך שיעור, זה בין הדברים הכי שימושיים במהלך הלימודים.

מאמרים נוספים:

 

אז לאחר שהבנתם כי יש צורך ברשימה to do list לפני בואכם לבית הספר או למשרד החדש אתם מוזמנים לשמור את הפוסט הזה ולהדפיס, בהצלחה לכן בכל אשר תלכו!